Що таке «SMART HATA»?

Бажаєте поринути у чарівний світ високих технологій та втілити сміливі мрії у реальність? Зізнайтеся, адже всі ми в далекому дитинстві мріяли за допомогою чарівної палички відкривати та закривати будь-які двері, запалювати вогонь у каміні, включати музику чи кіно, або, наприклад, швидше наповнити ванну гарячою водою … Сьогодні ця чарівна паличка вже в ваших руках. Це ваш смартфон! Залишилося лише додати до нього трохи магії. А допоможе в цьому система розумного дому «SMART HATA» від компанії «SMART DESIGN», яка візьме на себе всі ваші домашні клопоти. Те, що зовсім нещодавно здавалося фантастикою, сьогодні – повна реальність: будинок, що володіє інтелектом, здатний самостійно вирішувати будь-які побутові завдання.

 

1n

Скільки коштує система «SMART HATA»?

Двох однакових проектів системи «SMART HATA» не існує – кожен будинок індивідуальний і розробляється під конкретного замовника. З його персональними потребами та вимогами. Система автоматизації – це складний програмно-апаратний комплекс, який будується професіоналами на основі детально розробленого плану. І хоча повну картину вартості «SMART HATA» можна оцінити лише після такого дослідження, приблизну оцінку Вашого розумного будинку ми зможемо назвати на підставі вже реалізованих нами проектів.

2n

Чому варто звертатись саме до нас?

Ми не будемо говорити, що ми найкращі на ринку. Але найголовніша наша перевага – ми гарантуємо виняткову відповідальність і сумлінне виконання завдань, поставлених клієнтом. Погодьтеся, в нинішньому бізнесі ця якість – значна рідкість. Сьогодні компанія «SMART DESIGN» спеціалізується на розробці та впровадженні систем розумного будинку «Smart Hata» будь-якої складності: від бюджетних варіантів до елітних пропозицій. Ми надамо Вам персонального менеджера, в обов’язки якого входить супровід і консультації за проектом 24 години на добу. Ваш персональний менеджер складе детальний кошторис та зможе прозвітувати перед вами за кожен окремий пункт.

Ви матимете можливість контролювати кожен етап встановлення системи розумного будинку – від початку реалізації проекту до його фактичного завершення.

 

3n

 

Сontact Us

Ukraine, Kyiv  +38 (066) 732-38-53