Запитайте в будь-якого українського дизайнера – в чому твоя фішка? Й, напевно, у відповідь почуєте шаблонні фрази про готовність вкладати душу в свою роботу та втілювати індивідуальність клієнта в його інтер’єрі. Команда професіоналів, безліч реалізованих проектів, гнучка цінова політика, персональний підхід …

Найчастіше схвальні відгуки вдячних клієнтів дизайн-студії виявляються лише фікцією, а озвучені на сайті цінності й обіцянки – порожнім звуком. Як наслідок, телефон вашого дизайнера з часом перестає відповідати …

Так, безумовно, вам може припасти до душі красива картинка, яку спеціально для Вас намалює візуалізатор. Але чи знаєте Ви, що в підсумку зможете лише поставити її на полицю? Адже дістати всі відібрані предмети меблів, освітлення, елементи декору, будівельні матеріали, безпомилково розрахувати загальний бюджет проекту й з точністю реалізувати його наживо здатний лише сумлінний професіонал.

В нашій студії дизайну Ви зустрінете саме таких людей!

Smart Design – це перша українська дизайн студія, яка вміє гармонійно поєднувати почуття стилю з сучасними енергоефективними ресурсами й передовими IT-технологіями. Працюючи з душею та серцем над дизайн-проектами квартир, будинків та офісів, ми також покладаємося на свій розум, піклуючись про майбутнє клієнта і його родини!

 

i11^pimgpsh_fullsize_distr

Тільки уявіть, що за допомогою свого звичного смартфона ви цілодобово зможете не лише керувати освітленням, температурою та будь-яким медіапристроєм в своєму будинку, але й контролювати енергоспоживання, обираючи потрібний режим та істотно економлячи на оплаті комунальних послуг. При цьому, витрати на встановлення такої технології розумного будинку не перевищуватиме вартості Вашого смартфона!